Konserwacja hal magazynowych i budynków

Konserwacja hal magazynowych i budynków

Możliwość komentowania Konserwacja hal magazynowych i budynków została wyłączona

obsługa technicznaFirma Hakoman posiada długoletnie doświadczenie w zakresie obsługi technicznej i konserwacyjnej, dostarczanej na terenie firm czy zakładów produkcyjnych. Nasz personel, prowadzi serwis i
konserwację planową wszystkich systemów w budynkach, na bieżąco reagując na wszelkie zgłoszenia, uwagi, usterki i pozostałe niedogodności wskazywane przez Klienta. Wszyscy pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz długą i cenną praktykę zdobytą w konserwacji i obsłudze technicznej wielu budynków.

Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą precyzją. Ich zakres obejmuje m.in. nadzór, konserwację, naprawy i usuwanie awarii:
– wodno-kanalizacyjnych, czyszczenia kanalizacji , monitoring kanalizacji
– nawierzchni ( naprawy brukarskie , usługi mini koparką )
– instalacji przeciwpożarowych,
–usuwanie wszelkich uszkodzeń zewnętrznych i wewnętrznych w budynku.

A także:
– odśnieżanie ręczne i mechaniczne w okresie zimowym,
– współpracę z serwisami specjalistycznymi,
– oraz systematyczny nadzór nad podwykonawcami świadczącymi dodatkowe usługi serwisowe i konserwacyjne obsługiwanych kompleksów.

Sprzątanie hal magazynowychWażnym aspektem prowadzonej przez nas działalności jest dokładne zapoznanie się z infrastrukturą serwisowanego obiektu i szczegółowy przegląd jego wyposażenia. Zespół techniczny Hakoman jest przygotowany do całodobowej interwencji.
Powierzając nam techniczne zarządzanie swoją nieruchomością, otrzymujecie Państwo gwarancję, że wnętrza, ich wyposażenie, sprzęt najpilniejszego użytku oraz inne instalacje będą w pełni sprawne dla wszystkich użytkowników. Dla nas liczy się przede wszystkim Państwa komfort i bezpieczeństwo!

Nasze sprawdzone rozwiązania zapewnią właścicielom obiektów bezpieczeństwo i natychmiastową reakcję w przypadku niespodziewanej awarii. Przywiązujemy duże znaczenie do jakości wykonywanych usług, mając na uwadze przede wszystkim Państwa zadowolenie.

Przy obsłudze technicznej wszystkich budynków staramy się pokazać naszym klientom, że odpowiedni stan i prawidłowe działanie posiadanych urządzeń może okazać się istotnym wyznacznikiem wartości nieruchomości, jak również ważnym elementem wizerunku firmy.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Back to Top